Búcsú a tornateremtől

Április 15-én kedden egy időre elköszöntünk a tornateremtől, hiszen hamarosan elkezdődnek a felújítási munkák.

Már évek óta, hagyomány az iskolánkban, hogy a tanév utolsó napján tanár diák meccseket szervezünk. Ezen az eseményen iskolánk férfi tanárai fociznak a 8. osztályos fiúk ellen, míg a tanárnők kézilabdában próbálják legyőzni a 8. osztályos lányokat. Ezeket a rangadókat nagy izgalommal várják iskolánk tanulói és tanárai is. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a következő képek melyeket a tanárok, majd válaszként a gyerekek készítettek.

kész2.2tanárdiáklol

Az idén az utolsó tanítási napon már átépítés alatt fog állni a tornacsarnok, ezért előrébb hoztuk a meccsek időpontját. Míg a mérkőzéseken részt vevő diákok és tanárok küzdöttek egymás ellen, a többi gyerek és tanár szurkolással biztatta a csapatokat.

A meccsek a következőképpen zárultak:

Fiúk- tanárok: 5-6

Lányok-tanárnők: 11-8

Igazán jó hangulatú sportesemény részesei lehettünk mindannyian.