Eredményeink

Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen

A Fejér megyei fordulóban Bernáth Réka 8. osztályos tanulónk a III. helyen végzett, mindössze 1,5 ponttal lemaradva az első helyről.

Felkészítő tanára: Nagy István

Katasztrófavédelmi verseny

A körzeti versenyen I. helyen a megyei megmérettetésen V. helyen végzett a Bernáth Réka, Horváth Barnabás, Szőke Márk és Németh Máté által alkotott 8. osztályos csapatunk.

Felkészítő tanáruk: Hegedüs István

Megyei Read and Play angol nyelvi verseny

A Rákóczi – napok alakalmából szervezett megyei angol versenyen csapatban és egyénileg is indultak versenyzők iskolánkból. Eredményeikért köszönet illeti meg Molnárné Flédervis Krisztina felkészítő tanárt.

Csapatban: Koszorú András, Tagyi Szabolcs, Vígh Bertalan a II. helyen végzett.

Egyéni írásbeli versenyen: Alapi Márton a IX. helyet szerezte meg.

Alkoss Kéket pályázat!

Az Arany János Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola es Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény által meghirdetett rajzpályázatán a 7.-től 12. évfolyamos kategóriában Csauth Blanka 7. osztályos tanulónk a II. helyen végzett.

Alkoss Kéket pályázat!

Megyei harmadik a gárdonyi lánycsapat

A IV. korcsoportos lány kézilabda diákolimpián körzetünket a Gárdonyi Tagiskola 7-8.

osztályos csapata képviselte. A megyei elődöntőn Adony és Lajoskomárom csapatát sikerült

legyőzni, azonban a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola jobbnak bizonyult, így 2.

helyezettként jutottunk a megyei döntőbe. Itt az első mérkőzésen nagy csatában maradtunk

alul (17-14) a Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola csapatával

szemben. A bronzmérkőzésen Soponya ellen magabiztos 27-13 –as győzelemmel szereztük

meg az előkelő megyei 3. helyezést.

A fényképen a bronzérmes csapat:

Elől: Hajdu Kíra, Sztoics Noémi

Középen: Takács Sára, Varga Cintia, Bernáth Réka, Réti Flóra, Fónagy Kitti

Állnak: Pánczél Barabás edző, Krizsák Enikő, Csauth Flóra, Bernáth Gyula testnevelő, Szabó

Evelin, Paulik Eszter, Hermann Tiborné testnevelő, Haga Orsolya Klaudia.

Valtrex purchase online