Gyereknap

Az iskolai élet legfontosabb tagjai a gyerekek. Gyereknap alkalmából őket köszöntöttük május 23-án, pénteken.

A programokat mindig két korosztályra bontva rendezzük meg, külön az alsó és külön a felső tagozaton tanuló diákok számára.

SAM_2894 SAM_2910 SAM_2931

Az alsósok játékos délelőttön vehettek részt, melyet a Gárdonyi Református Egyházközösség “Összefogás a családokért Gárdonyban és környékén” című projektjébe bekapcsolódva Karl Melinda lelkész asszony segítségével a templomkertben  rendeztünk meg. Volt ugrálóvár, felfújható csúszda, körhinta és mindenféle szabadidős játékokat játszhattak a gyerekek. Támogató segítségét ezúton is köszönjük. Ezen a napon a sok játék mellett az osztályok kedvezményesen fagyizhattak a Centrum Fagyizóban, és  ki is használták ezt a remek lehetőséget.

A felsősök a hagyományoknak megfelelően akadályversenyen vettek részt, melyet a 7. osztályosok szerveztek. A változatos, érdekes, színes feladatokkal most is nagyon jól szórakoztak.