Osztályok

1.a ( osztályfőnök: Jákli Szilvia)

    1. Boskó Cintia Bernadett
    2. Botos Csenge Lilla
    3.  Botos Panna Kata
    4.  Danielovics Dorina Anna
    5.  Endes Csoma
    6.  Fehér Imre Zsigmond
    7.  Halász Péter Tibor
    8.  Hogenádler Kíra
    9.  Hogenádler Noel
    10.  Hufnágel Mihály László
    11.  Kovács Bence László
    12.  Krappai Anna
    13.  Major Róbert
    14.  Pavlicsek Cintia Gizella
    15.  Rapcsány Jázmin
    16.  Szigeti Vilmos
    17.  Tagyi Regina
    18.  Támcsu Lara
    19.  Weinacht Anna Boglárka
      1.b (osztályfőnök: Boros Nikoletta)

        1. Bátor Veronika
        2. Bicskei Bianka Jázmin
        3. Bodrogi Eszter
        4. Deme Boglárka
        5. Éger László Bulcsú
        6. Farkas Barbara
        7. Filotás Botond
        8. Gál Veronika
        9. Handl Anakin
        10. Jankovics Villő
        11. Karvalyszky Izabella
        12. Kovács András
        13. Kovács Kristóf
        14. Kováts Kevin
        15. Madarász Hanna
        16. Nochta Dávid
        17. Pintér Alexandra
        18. Poór Orion Bence
        19. Szelle Tamás
        20. Vári Bejke

        2.a (osztályfőnök: Szücsné Pilipár Beatrix)

          1. Ádám Zoltán
          2. Endes Borka
          3. Fekete Csenge
          4. Fett Gréta
          5. Gerhát Viktória
          6. Gerhát Vivien
          7. Komáromi Péter
          8. Magyar Dávid
          9. Magyar Jázmin
          10. Orsós Olívia
          11. Papp Dominik
          12. Sárközy Enikő
          13. Szabácsik Alex
          14. Szokolai Hanna
          15. Tóth Botond
          16. Varga Olivér
          17. Varga Réka
          18. Zab János
          19. Urbán Zsolt

       

      2.b (osztályfőnök: Borsi Zsófia)

            1. Bancsi Kristóf
            2. Barnácz Lénárd
            3. Bódai Nikolett
            4. Deli Szilárd
            5. Éles Helka
            6. Fehér Imre
            7. Fejes Luca
            8. Gál Zsombor
            9. Hajdu Tímea
            10. Haska Natália
            11. Hegedüs Martin
            12. Holzhofer Szimonetta
            13. Kovács Kristóf
            14. Králik Amanda
            15. Magán Eszter
            16. Pap Dániel
            17. Sárközy Zsófia
            18. Sejkóczki Réka
            19. Szabó – Tóth Gábor
            20. Szarvas Dominik
            21. Vaskovics Fanni
            22. Kolompár József

       

      3. a (osztályfőnök: Fehér Judit)

            1. Áldott László Máté
            2. Csikós Dzsenifer
            3. Deli Gergő Zsolt
            4. Gulyás Roland
            5. Illés Rebeka Sára
            6. Jankovics Ábel
            7. Kienitz Krisztina
            8. Kolonics Dorka
            9. Kostyál Nóra
            10. Kovács Bertalan
            11. Lakatos Dániel
            12. Nagy Luca Fruzsina
            13. Pintér Kitti
            14. Simon Eszter
            15. Somogyi Farkas Soma
            16. Szerencsei Zsolt Junior
            17. Támcsu Marcell
            18. Varga Nimród
            19. Urbán Viktória

       

      3. b (osztályfőnök: Hoffmann Gáborné)

            1. Czambel Krisztina Vivien
            2. Császár Dóra
            3. Drankovits Tamás
            4. Erdélyi Viktória
            5. Hanus Aliz
            6. Horváth Levente
            7. Hörnyik Martin
            8. Juhász Patrick
            9. Koszoru Olimpia Róza
            10. Kolompár Armand Kevin
            11. Körtélyesi Dániel
            12. Nagy Renáta
            13. Pauer Ádám
            14. Rauch Márk
            15. Sejkóczki Ádám
            16. Szecsei Szilárd
            17. Tóth Milán

       

      4.a (osztályfőnök: Hangáné Szendi Lívia)

            1. Babirák Gábor Áron
            2. Berényi Zsombor
            3. Deme Boldizsár
            4. Éles Balázs Márk
            5. Eőry Ádám
            6. Gyulyás Lorin
            7. Hajdu Hunor
            8. Halász Viktória
            9. Illés Barnabás
            10. Jeges Dóra
            11. Kiss Anna
            12. Korzsunova Maria
            13. Kovács Bálint
            14. Kovács Márk Róbert
            15. Leopold Dominik György
            16. Molnár-Mayer Inez
            17. Oláh Zalán
            18. Papp Benjamin Zoltán
            19. Rapi Ellina Zoé
            20. Simon Zsanett
            21. Trombitás Flóra

       

      5. a (osztályfőnök:Bernáth Gyula)

            1. Ballér Gábor
            2. Barazanchi Gordi
            3. Bory Mihály
            4. Cseh Ramóna
            5. Gróf Péter
            6. Kalmár Balázs
            7. Klár Zoé Mercédesz
            8. Koudela Boglárka Tünde
            9. Magán Botond
            10. Márhoffer Bence Erik
            11. Micheller Milán
            12. Nagy Ágnes
            13. Nagy Dorina
            14. Ribi Anna Dóra
            15. Serena-Kiss Tibor
            16. Serfőző Attila Borisz
            17. Szabó Szidónia
            18. Szűcs Máté
            19. Varga Ármin

       

      5. b (osztályfőnök: Süle Gabriella)

            1. Alapi Bence
            2. Áldott Boglárka
            3. Bacsó Márk
            4. Bara Levente
            5. Bódai Boglárka
            6. Deme Barnabás
            7. Haska Lívia
            8. Horváth Viktor Erik
            9. Kovács Lóránt
            10. Kovács Márton
            11. Kováts Melani
            12. Nochta Ágnes
            13. Pauer István
            14. Ráski Panna Mariska
            15. Rauch Ádám
            16. Rózsa Boglárka
            17. Sebők Milán
            18. Simon Anna
            19. Trombitás Lili
            20. Varga Hunor
            21. Varga Virág
            22. Zsák Gyula Balázs

       

      6. a (osztályfőnök: Hegedüs Emese)

            1. Benkő Orsolya Atina
            2. Botos István Balázs
            3. Erhardt László
            4. Eszényi Viktória
            5. Fóti Patrícia Valentina
            6. Hajdu Martin Levente
            7. Hörnyik Dávid István
            8. Koszoru Csaba
            9. Micheller Máté
            10. Rózsa Gréta
            11. Somodi Péter
            12. Szabó Luca
            13. Szecsei István
            14. Székely Áron Csaba
            15. Szoboszlai Fanni Júlia
            16. Vida-Szűcs Balázs

       

      6. b (osztályfőnök: Bernáthné Bokor Brigitta)

            1. Bodács Bence
            2. Demeter Zina
            3. Forró Viktória Titanilla
            4. Handl Zoé
            5. Kellner András
            6. Kellner Balázs
            7. Kiss Bence János
            8. Lakatos Ábel
            9. Nagy Viola
            10. Püspöki Dóra
            11. Réti Ármin
            12. Sajben Tamás
            13. Simon Csongor
            14. Szigeti Nóra
            15. Tóth Rómeó
            16. Tóth Roxána Rita
            17. Vilityer Fanni

       

      7. a (osztályfőnök: Hegedüs István)

            1. Bánóczki Diána
            2. Bicskey Debóra
            3. Bognár Dorina
            4. Bory Klára Dalma
            5. Cseke Bálint
            6. Dömsödi Vitéz Dominik
            7. Horváth Eszter Nikolett
            8. Jónás Levente
            9. Kocsis Viktor Balázs
            10. Koller László
            11. Kováts Vivien
            12. Krizsák Gergő
            13. Kulák Lili Anna
            14. Kun Krisztián
            15. Magyar Balázs
            16. Nagy Radamesz
            17. Paizs Ádám György
            18. Sági Roland
            19. Szabó Henrik
            20. Varga Emese
            21. Juhász Adél
            22. Soltész Zorka
            23. Varga Patrik

       

      8. a (osztályfőnök: Csapó Botond)

              1. Császár Hunor
              2. Csulák Máté
              3. Farkas Nikolett
              4. Fehér Zsófia
              5. Genzler Máté József
              6. Kalmár Zsófia
              7. Katona Kitti
              8. Kellner Tamás
              9. Kocsis Renáta
              10. Koller Adrián Felicián
              11. Králik Roxána Alexandra
              12. Rabóczki Tibor
              13. Rapcsány Georgina
              14. Szabó Dezső Kristóf
              15. Tagyi Szabolcs Bálint
              16. Vértes Lili

       

      8. b (osztályfőnök:Molnárné Flédervis Krisztina)

                1. Czinkóczi Kornél
                2. Cser Máté Gyula
                3. Fódi Georgina
                4. Fódi Tamás
                5. Hrubos Martin
                6. Győri Zoltán Vid
                7. K. Zs.
                8. Kovács Gergely
                9. Kögler Jenni
                10. Majzer Martin
                11. Prösér Dominik Martin
                12. Serfőző Ákos János
                13. Szeli Róbert Zsolt
                14. Sztoics Gergely
                15. Ujfalusi Milán
                16. Tóth Vanessza Jolán

       

       

Valtrex purchase online