Sportnap

Szeptember utolsó péntekén a sportolásé a főszerep iskolánkban, melyet a pákozdi csata eseményeit felelevenítve változatos feladatokkal teszünk még emlékezetesebbé a gyerekek számára.

Mint a legtöbb programon most is az alsó és a felső tagozat diákjai más-más helyszínen, más feladatokkal birkózhattak meg.

Alsó tagozatos diákjaink gyalogosan illetve a nagyobbak kerékpárral jutottak el az akadályverseny helyszínére, ami most a Parkerdő volt. Itt a 8. osztályos diákok illetve szülők segítségével ismerkedtek meg a feladataikkal és hajtották végre azokat. Az 5 helyszín 5 érdekes feladatot tartogatott a gyerekek számára, melyet ügyesen, lelkesen hajtottak végre. Élményekkel gazdagodva tértünk vissza az iskolába.

A felsősök Sukoróra kerekeztek át, ahol szintén akadályverseny várta őket. Gyakorlati és elméleti állomásokon mérték össze a tudásukat. Az ötödikesek újoncként  is hősiesen teljesítették az utóbbi évek legnehezebb túráját. A győzelmet végül az 5.e és a 7.e szerezte meg holtversenyben.