Színházlátogatás

Az iskolánkban Süle Gabriella tanárnő szervezésében minden évben lehetősége van a tanulóknak színházjegyek illetve bérlet vásárlására. Ebben az évben a Sir Kán bérlet megvásárlásával két előadást tekinthettek meg a bérlettel rendelkező gyerekek.

Az első előadás megtekintésére januárban volt lehetőségünk. A Pelikán Kamarateremben a Kincsek szigete című zenés mesejátékot láthattuk, míg május 19-én a Vörösmarty Színházban a Koldus és királyfi című musicalt néztük meg. Mindkét előadás nagy sikert aratott a gyerekek és felnőttek körében egyaránt.

1401koldus00001_kicsi
Fotó: Medvigy Gábor (Vörösmarty Színház)

A következő tanévben ismét lehet bérletet vásárolni. A következő évadban a gyerekbérlet ismét két előadásra szól. A Pelikán Kamaraszínházban a Momo című zenés mesejátékot, a Nagyszínházban A padlás félig mese, félig musicalt láthatjuk majd. A bérlet ára 3300 Ft.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.