Eredményeink

Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen

A Fejér megyei fordulóban Bernáth Réka 8. osztályos tanulónk a III. helyen végzett, mindössze 1,5 ponttal lemaradva az első helyről.

Felkészítő tanára: Nagy István

Katasztrófavédelmi verseny

A körzeti versenyen I. helyen a megyei megmérettetésen V. helyen végzett a Bernáth Réka, Horváth Barnabás, Szőke Márk és Németh Máté által alkotott 8. osztályos csapatunk.

Felkészítő tanáruk: Hegedüs István

Megyei Read and Play angol nyelvi verseny

A Rákóczi – napok alakalmából szervezett megyei angol versenyen csapatban és egyénileg is indultak versenyzők iskolánkból. Eredményeikért köszönet illeti meg Molnárné Flédervis Krisztina felkészítő tanárt.

Csapatban: Koszorú András, Tagyi Szabolcs, Vígh Bertalan a II. helyen végzett.

Egyéni írásbeli versenyen: Alapi Márton a IX. helyet szerezte meg.

Alkoss Kéket pályázat!

Az Arany János Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola es Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény által meghirdetett rajzpályázatán a 7.-től 12. évfolyamos kategóriában Csauth Blanka 7. osztályos tanulónk a II. helyen végzett.

Alkoss Kéket pályázat!

Megyei harmadik a gárdonyi lánycsapat

A IV. korcsoportos lány kézilabda diákolimpián körzetünket a Gárdonyi Tagiskola 7-8.

osztályos csapata képviselte. A megyei elődöntőn Adony és Lajoskomárom csapatát sikerült

legyőzni, azonban a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola jobbnak bizonyult, így 2.

helyezettként jutottunk a megyei döntőbe. Itt az első mérkőzésen nagy csatában maradtunk

alul (17-14) a Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola csapatával

szemben. A bronzmérkőzésen Soponya ellen magabiztos 27-13 –as győzelemmel szereztük

meg az előkelő megyei 3. helyezést.

A fényképen a bronzérmes csapat:

Elől: Hajdu Kíra, Sztoics Noémi

Középen: Takács Sára, Varga Cintia, Bernáth Réka, Réti Flóra, Fónagy Kitti

Állnak: Pánczél Barabás edző, Krizsák Enikő, Csauth Flóra, Bernáth Gyula testnevelő, Szabó

Evelin, Paulik Eszter, Hermann Tiborné testnevelő, Haga Orsolya Klaudia.

Akadálymentesítés
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support